Stowarzyszenie Miłośników Koni - stadnina koni Wola Mała k/Biłgoraja
Strona główna  |   O stadninie  |   Oferta  |   Organizowane imprezy  |   Aktualności  |   Galerie  |   Kontakt

Organizowane imprezy

WYNIKI IV EDYCJI ZAWODÓW.

Wyniki IV Edycji Zawodów.

KLASA – L (sztefeta kolejnych zmian).

  1. Azamir pod Mieszko Dąbrowski oraz Romulus L pod Boguszem Dąbrowskim z KJ Alexander Elizówka.
  2. Kelly L pod Ewą Mirosław i Casandra L pod Paulina Zaliszewską z KJ Alexander Elizówka.
  3. Doxa pod Radosławem Zalewskim (KJ Jedlanka) oraz Amigo pod Agnieszką Hanc (KJ Rogowe Kopce).

KLASA – P (oczko).

  1. Romulus L – pod Boguszem Dąbrowskim z KJ Alexander Elizówka.
  2. Gros – pod Ryszardem Lemanem z WKJ Lublin.
  3. Admirał – pod Sławomirem Szlachta z KJ Leśna Wola.

KLASA – N (dwufazowy.

  1. HENEX SZAL – pod Radosławem Zalewskim z SMK Wola Mała.
  2. Izbrannik 18 – pod Nikodemem Jaźwa z UKJ Lalin.
  3. Landrat L – pod Boguszem Dąbrowskim z KJ Alexander.

KLASA – C.

  1. Granit – pod Marcinem Murdzia z KJ Equistro Wierzawice.
  2. Self Control – pod Arkadiuszem Jaźwa z UKJ Lalin.
  3. HENEX SZAL – pod Radosławem Zalewskim z SMK Wola Mała.


DZIĘKUJEMY SPONSOROM.

Sponsorzy IV Edycji Zawodów.

  1. Marszałek Województwa Lubelskiego.
  2. Burmistrz Miasta Biłgoraj.
  3. Wójt Gminy Biłgoraj.
  4. POLMOS Lublin.
  5. AMBRA Warszawa.
  6. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Biłgoraju.
  7. Pogotowie Ratunkowe w Biłgoraju i Zamościu.
  8. Akademia Rolnicza w Lublinie.
  9. ZPDz. MEWA w Biłgoraju.
  10. ŻYWIEC TRADE w Biłgoraju.
  11. WINTRANS – Antoni i Bartłomiej Larwa.
  12. Usługi Transportowe – Antoni Bielak.
  13. FOX – Elżbieta i Dariusz Nizio.
  14. Cezary Przybylski – Terminal Przeładunkowy Szczebrzeszyn.
  15. Agencja Ochrony BAKO.
  16. LUTEX – Barbara i Lucjan Kornak.
  17. ADAMS – Anna i Wiesław Hadacz.
  18. MISA-W – Krystyna i Andrzej Wasąg.
  19. ZPH JAN Majdan Stary.
  20. PIEKARNIA – Marian Jarosławski.
  21. HENEX – Maria i Henryk Dąbrowiecki.
  22. Gospodarstwo Rolne KIESZ.
  23. TKANINY – Urszula Bełżek.
  24. DREWMET – Barbara i Mirosław Raczek.
  25. APIS – Henryk Oziębło.
  26. Usługi Elektryczne – Lech Różański.


III zawody konne w skokach przez przeszkody.

Szanowni internauci.

III zawody przeszły do historii. Informacje o wynikach, sponsorach i opiekunach medialnych przeczytacie niżej.

Jak zwykle dopisali zawodnicy i publiczność. Były atrakcje towarzyszące. Jednym słowem zabawa od rana do wieczora.

Dziekujemy zawodnikom, sędziom, sponsorom, mediom, a przede wszystkim publiczności.

Zapraszamy za rok.

Za zarząd SMK: Artur Bara.



Patronat medialny zawodów - 3 lipca 2005 r.

 

 

Patronatem medialnym zawody objęli:

  1. Kronika Tygodnia
  2. Tygodnik Zamojski
  3. Dziennik Wschodni
  4. Gazeta Samorządowa Tanew
  5. Biłgorajska Telewizja Kablowa
  6. Gazeta Nowa


Sponsorzy zawodów - 3 lipca 2005 r.

Sponsorami zawodów są:

  1. Marszałek Województwa Lubelskiego
  2. Burmistrz Miasta Biłgoraj
  3. Wójt Gminy Biłgoraj
  4. PKS Biłgoraj
  5. Agencja Ochrony BAKO
  6. ZPDz. Mewa
  7. Polmos Lublin
  8. Ambra Wola Duża
  9. Pogotowie ratunkowe w Biłgoraju i Zamościu
  10. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Biłgoraj
  11. Firma Różański
  12. Straż Pożarna Biłgoraj
  13. Klub Jeździecki Bonanza Lublin
  14. Jan Paw – LKJ Lublin
  15. Firma FOX Biłgoraj
  16. Barbara i Mirosław Raczek
  17. Marian Jarosławski
  18. Krystyna i Andrzej Wasąg, masarnia Hedwiżyn
  19. Barbara i Lucjan Kornak – Lutex Korczów
  20. Maria i Henryk Dąbrowiecki
  21. Anna i Wiesław Hadacz – sklep Adams
  22. Jan Kapka – Mostostal Biłgoraj
  23. Józef Bryła
  24. Członkowie Stowarzyszenia Miłośników Koni.
  25. Żywiec Trade


Wyniki zawodów: konkurs C

 

 

 

 

 

 

 

Wojewódzkie Zawody w skokach przez przeszkody

 

 

 

 

 

Biłgoraj 3.07.2005 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs nr 6 - kl. C - zwykły

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.07.2005

Miejsce

Koń / Rasa Płeć / Maść / Rok uodzenia / Pochodzenie

Jeździec Kraj / Klub

Pkt karne za zrzutki i wyłam.

Czas

Pkt karne za czas

Razem

1

DONNERLORD L HOLST / OGIER / 1997 (6) / C.GNIADA DONNERHALL - LORD CALANDO

ANDRZEJ STEFANIAK KJ ALEXANDER

0

53,83

0

0,0

2

PALERMO BRAN / OGIER / 1999 (6) / KASZTAN PARADIES FALTER - AFRA po ACHMED

TOMASZ WÓJTOWICZ KJ GONIEC KANIWOLA

0

54,30

0

0,0

3

BUNT M / WAŁACH / 1998 (7) / GNIADA MODERN xx - BELLA po BIRKUT

TOMASZ WÓJTOWICZ KJ GONIEC KANIWOLA

0

56,35

0

0,0

4

SELF CONTROL .

ARKADIUSZ JAŹWA LKJ ZABAJKA

0

57,14

0

0,0

5

HENEX SZAL PKSP / WAŁACH / 1995 (10) / GNIADA SZUAN-MIGRENA po MARKIZ

RADOSŁAW ZALEWSKI WKJ LUBLIN SJ JEDLANKA

0

60,33

0

0,0

6

BASKIL .

ROBERT UCHWAT JKS POGÓRZE

4

48,93

0

4,0

7

LANVESTER L HOLST / OGIER / 1997 (8) / C.GNIADA LANSING - SILVESTER

ANDRZEJ STEFANIAK KJ ALEXANDER

4

50,82

0

4,0

8

SILVER BOY L HOLST / WAŁACH / 1994 (11) / KASZTAN SACRAMENTO SON - FAMOS

ANDRZEJ STEFANIAK KJ ALEXANDER

4

59,58

0

4,0

9

IZBRANNIK 18 .

ARKADIUSZ JAŹWA LKJ ZABAJKA

8

50,20

0

8,0

10

CASANDRA L HOL / KLACZ / 1997 (8) / SIWA CASCAVELLE-PATRICIUS

ANDRZEJ STEFANIAK KJ ALEXANDER

8

65,15

0

8,0

11

PARADE .

NIKODEM JAŹWA LKJ ZABAJKA

12

64,63

0

12,0

 

 

 

 

 

 

 

Warunki konkursu

 

 

 

 

 

Wysokość przeszkód:

Ilość przeszkód:

Ilość skoków:

 

Sędzia Główny

130

 

8

10

 

 

 

Dystans:

 

Tempo m/min:

Norma czasu s:

 

 

 

440

 

350

76

 

 

 

W konkursie startowało koni:

Konkurs ukończyło koni:

 

 

Jerzy Mełgieś

 

11

 

11

 

 

 

 



Wyniki zawodów: konkurs N (zwykły)

 

 

 

 

 

 

 

Wojewódzkie Zawody w skokach przez przeszkody

 

 

 

 

Biłgoraj 3.07.2005 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs nr 5 - kl. N - zwykły

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.07.2005

Miejsce

Koń / Rasa Płeć / Maść / Rok uodzenia / Pochodzenie

Jeździec Kraj / Klub

Pkt karne za zrzutki i wyłam.

Czas

Pkt karne za czas

Razem

1

PLATON PKSP / OGIER / 2000 (5) / KASZTAN GASPARONE - PAMELA po CHRYZOTYL

ARTUR KUFEL WKJ LUBLIN SJ KAPRIOLA CHOINY

0

52,72

0

0,0

2

ELEKTOR PKSP / OGIER / 1998 (7) / C.GNIADA TRAWANT - EROZA

MARCIN MURDZIA KJ EQUISTRO WIERZAWICE

0

67,41

0

0,0

3

GRANIT M / OGIER / 1998 (7) / SIWA MINNEAPOLIS - GERANA po BRODZIEC

MARCIN MURDZIA KJ EQUISTRO WIERZAWICE

0

68,34

0

0,0

4

OFIS PKSP / OGIER / 1994 (11) / SK.GNIADA

EWA NIESTRAWSKA WKJ LUBLIN SJ JAGODNE

0

77,17

2

2,0

5

SELEN .

MARCIN MURDZIA KJ EQUISTRO WIERZAWICE

4

64,69

0

4,0

6

LANSJER L OLD / OGIER / 1999 (6) / SK.GNIADA LINARO - PILOT

TOMASZ PATRON KJ ALEXANDER

12

78,79

2

14,0

 

 

 

 

 

 

 

Warunki konkursu / rozgrywki

 

 

 

 

 

Wysokość przeszkód:

Ilość przeszkód:

Ilość skoków:

Sędzia Główny

120

 

8

9

 

 

 

Dystans:

Tempo m/min:

Norma czasu s:

 

 

420

 

350

72

 

 

 

W konkursie startowało koni:

Konkurs ukończyło koni:

 

 

Jerzy Mełgieś

6

 

6

 

 

 

 



Wyniki zawodów: konkurs N (z wyboru)

 

 

 

 

 

 

Wojewódzkie zawody w skokach przez przeszkody

 

 

 

Biłgoraj 3.07.2005.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs nr 4 - kl. N - z wyboru trasy

 

 

 

 

 

 

 

 

3.07.2005

Miejsce

Koń / Rasa Płeć / Maść / Rok uodzenia / Pochodzenie

Jeździec Kraj / Klub

Czas

Karny czas

Razem

1

HENEX SZAL PKSP / WAŁACH / 1995 (10) / GNIADA SZUAN-MIGRENA po MARKIZ

RADOSŁAW ZALEWSKI WKJ LUBLIN SJ JEDLANKA

29,97

0

29,97

2

DONNERLORD L HOLST / OGIER / 1997 (6) / C.GNIADA DONNERHALL - LORD CALANDO

ANDRZEJ STEFANIAK KJ ALEXANDER

31,59

0

31,59

3

GRANIT M / OGIER / 1998 (7) / SIWA MINNEAPOLIS - GERANA po BRODZIEC

MARCIN MURDZIA KJ EQUISTRO WIERZAWICE

32,70

0

32,70

4

BASKIL .

ROBERT UCHWAT JKS POGÓRZE

34,40

0

34,40

5

IZBRANNIK 18 .

ARKADIUSZ JAŹWA LKJ ZABAJKA

35,89

0

35,89

6

LANVESTER L HOLST / OGIER / 1997 (8) / C.GNIADA LANSING - SILVESTER

ANDRZEJ STEFANIAK KJ ALEXANDER

32,41

4

36,41

7

PALERMO BRAN / OGIER / 1999 (6) / KASZTAN PARADIES FALTER - AFRA po ACHMED

TOMASZ WÓJTOWICZ KJ GONIEC KANIWOLA

37,76

0

37,76

8

FLORES SHAGYA .

ALEKSANDRA CEBULAK jm.91r. JKS POGÓRZE

38,25

0

38,25

9

SALA .

ŁUKASZ KUT j.87r. JKS POGÓRZE

37,00

4

41,00

10

SELF CONTROL .

ARKADIUSZ JAŹWA LKJ ZABAJKA

41,43

0

41,43

11

PARADE .

NIKODEM JAŹWA LKJ ZABAJKA

39,12

4

43,12

12

ELEKTOR PKSP / OGIER / 1998 (7) / C.GNIADA TRAWANT - EROZA

MARCIN MURDZIA KJ EQUISTRO WIERZAWICE

43,60

0

43,60

13

SILVER BOY L HOLST / WAŁACH / 1994 (11) / KASZTAN SACRAMENTO SON - FAMOS

TOMASZ PATRON KJ ALEXANDER

44,20

4

48,20

14

OFIS PKSP / OGIER / 1994 (11) / SK.GNIADA

EWA NIESTRAWSKA WKJ LUBLIN SJ JAGODNE

49,92

0

49,92

15

CASANDRA L HOL / KLACZ / 1997 (8) / SIWA CASCAVELLE-PATRICIUS

ANDRZEJ STEFANIAK KJ ALEXANDER

52,07

0

52,07

 

KELLEY L HOLST / WAŁACH / 1994 (11) / SIWA KILIAN - LITERAT

TOMASZ PATRON KJ ALEXANDER

elim.

 

 

 

BUNT M / WAŁACH / 1998 (7) / GNIADA MODERN xx - BELLA po BIRKUT

TOMASZ WÓJTOWICZ KJ GONIEC KANIWOLA

elim.

 

 

 

 

 

 

 

 

Warunki konkursu

 

 

 

 

Wysokość przeszkód:

Ilość przeszkód:

Ilość skoków

Sędzia Główny

120

 

8

8

 

 

Dystans m:

Tempo m/min:

Czas max.

 

 

do 600

350

120

 

 

W konkursie startowało koni:

Konkurs ukończyło koni:

Jerzy Mełgieś

17

 

15

 

 

 



Wyniki zawodów: konkurs P

 

 

 

 

 

Wojewódzkie zawody w skokach przez przeszkody

 

 

Biłgoraj 3.07.2005 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs nr 3 - kl. P - konkurs specjalny "OCZKO"

 

 

 

 

 

 

3.07.2005

Miejsce

Koń / Rasa Płeć / Maść / Rok uodzenia / Pochodzenie

Jeździec Kraj / Klub

Pkt.

Czas

I rozgr.

BRYKIET M / WAŁACH / 1991 (14) / KARA BRIAŃSK - DNIÓWKA po DOLMER

PAULINA DUBIL jm.89r. WKJ LUBLIN SJ PONIATOWA

21

22,84

I rozgr.

GRAL M / WAŁACH / 1997 (8) / GNIADA JUDUM -GRANA po EDREDON

KAROLINA SARNECKA WKJ LUBLIN SJ NOWATOR FELIN

21

18,23

I rozgr.

PLATON PKSP / OGIER / 2000 (5) / KASZTAN GASPARONE - PAMELA po CHRYZOTYL

ARTUR KUFEL WKJ LUBLIN SJ KAPRIOLA CHOINY

21

31,00

I rozgr.

FLORES SHAGYA .

ALEKSANDRA CEBULAK jm.91r. JKS POGÓRZE

21

19,49

I rozgr.

HAWANA .

IGOR STRELNIK KJ EQUISTRO WIERZAWICE

21

21,16

I rozgr.

LANSJER L OLD / OGIER / 1999 (6) / SK.GNIADA LINARO - PILOT

TOMASZ PATRON KJ ALEXANDER

21

21,69

I rozgr.

ENIGMA .

ELŻBIETA LAMPART LKJ ZABAJKA

21

18,72

I rozgr.

SALA .

ŁUKASZ KUT j.87r. JKS POGÓRZE

21

20,18

I rozgr.

SELEN .

MARCIN MURDZIA KJ EQUISTRO WIERZAWICE

21

27,61

I rozgr.

KELLEY L HOLST / WAŁACH / 1994 (11) / SIWA KILIAN - LITERAT

TOMASZ PATRON KJ ALEXANDER

21

18,21

I rozgr.

CYKADA PKSP / KLACZ / 2000 (5) / C.GNIADA BAROK m. - CENTURIA wlkp po ARGONIT

MARCIN MALUGA LKS BIAŁKA

21

21,95

 

EPOS M / WAŁACH / 1998 (7) / KARA MODERN xx - ELEGIA po EMPIRYK

MAŁGORZATA ZAKASZEWSKA WKJ LUBLIN SJ NOWATOR FELIN

elim.

 

 

SAMURAJ M / WAŁACH / 1999 (6) / SIWA SZUAN - SAMARA po PRZEDŚWIT XIII-4 xo

DAWID DUBIL j.87r. WKJ LUBLIN SJ PONIATOWA

elim.

 

 

DUKAT .

RENATA SIEWIERSKA UKJ DUKAT KIELANÓWKA

elim.

 

I ROZGRYWKA

 

 

 

II rozgr.

BRYKIET M / WAŁACH / 1991 (14) / KARA BRIAŃSK - DNIÓWKA po DOLMER

PAULINA DUBIL jm.89r. WKJ LUBLIN SJ PONIATOWA

21

35,04

II rozgr.

GRAL M / WAŁACH / 1997 (8) / GNIADA JUDUM -GRANA po EDREDON

KAROLINA SARNECKA WKJ LUBLIN SJ NOWATOR FELIN

21

17,42

II rozgr.

PLATON PKSP / OGIER / 2000 (5) / KASZTAN GASPARONE - PAMELA po CHRYZOTYL

ARTUR KUFEL WKJ LUBLIN SJ KAPRIOLA CHOINY

21

20,75

II rozgr.

FLORES SHAGYA .

ALEKSANDRA CEBULAK jm.91r. JKS POGÓRZE

21

19,18

II rozgr.

HAWANA .

IGOR STRELNIK KJ EQUISTRO WIERZAWICE

21

20,01

II rozgr.

LANSJER L OLD / OGIER / 1999 (6) / SK.GNIADA LINARO - PILOT

TOMASZ PATRON KJ ALEXANDER

21

21,14

II rozgr.

ENIGMA .

ELŻBIETA LAMPART LKJ ZABAJKA

21

20,91

II rozgr.

SALA .

ŁUKASZ KUT j.87r. JKS POGÓRZE

21

20,18

II rozgr.

SELEN .

MARCIN MURDZIA KJ EQUISTRO WIERZAWICE

21

17,48

II rozgr.

KELLEY L HOLST / WAŁACH / 1994 (11) / SIWA KILIAN - LITERAT

TOMASZ PATRON KJ ALEXANDER

21

29,10

 

CYKADA PKSP / KLACZ / 2000 (5) / C.GNIADA BAROK m. - CENTURIA wlkp po ARGONIT

MARCIN MALUGA LKS BIAŁKA

rez.

 

II ROZGRYWKA

 

 

 

III rozgr.

PLATON PKSP / OGIER / 2000 (5) / KASZTAN GASPARONE - PAMELA po CHRYZOTYL

ARTUR KUFEL WKJ LUBLIN SJ KAPRIOLA CHOINY

21

18,18

III rozgr.

FLORES SHAGYA .

ALEKSANDRA CEBULAK jm.91r. JKS POGÓRZE

21

18,03

III rozgr.

HAWANA .

IGOR STRELNIK KJ EQUISTRO WIERZAWICE

21

18,97

III rozgr.

LANSJER L OLD / OGIER / 1999 (6) / SK.GNIADA LINARO - PILOT

TOMASZ PATRON KJ ALEXANDER

21

19,01

III rozgr.

SALA .

ŁUKASZ KUT j.87r. JKS POGÓRZE

21

18,86

III rozgr.

KELLEY L HOLST / WAŁACH / 1994 (11) / SIWA KILIAN - LITERAT

TOMASZ PATRON KJ ALEXANDER

21

19,01

 

BRYKIET M / WAŁACH / 1991 (14) / KARA BRIAŃSK - DNIÓWKA po DOLMER

PAULINA DUBIL jm.89r. WKJ LUBLIN SJ PONIATOWA

elim.

 

 

GRAL M / WAŁACH / 1997 (8) / GNIADA JUDUM -GRANA po EDREDON

KAROLINA SARNECKA WKJ LUBLIN SJ NOWATOR FELIN

elim.

 

 

SELEN .

MARCIN MURDZIA KJ EQUISTRO WIERZAWICE

elim.

 

 

ENIGMA .

ELŻBIETA LAMPART LKJ ZABAJKA

rez.

 

III ROZGRYWKA

 

 

 

1

KELLEY L HOLST / WAŁACH / 1994 (11) / SIWA KILIAN - LITERAT

TOMASZ PATRON KJ ALEXANDER

21

10,99

2

LANSJER L OLD / OGIER / 1999 (6) / SK.GNIADA LINARO - PILOT

TOMASZ PATRON KJ ALEXANDER

21

13,61

3

PLATON PKSP / OGIER / 2000 (5) / KASZTAN GASPARONE - PAMELA po CHRYZOTYL

ARTUR KUFEL WKJ LUBLIN SJ KAPRIOLA CHOINY

21

15,23

4

FLORES SHAGYA .

ALEKSANDRA CEBULAK jm.91r. JKS POGÓRZE

21

25,88

5

SALA .

ŁUKASZ KUT j.87r. JKS POGÓRZE

21

33,97

 

HAWANA .

IGOR STRELNIK KJ EQUISTRO WIERZAWICE

rez.

 

 

 

 

 

 

Warunki konkursu / rozgrywki

 

 

 

Wysokość przeszkód:

Ilość przeszkód:

Ilość skoków:

110 / 115 / 125 / 130

 

 

 

Dystans:

Tempo m/min:

Norma czasu s:

 

 

350

40

 

W konkursie startowało koni:

Konkurs ukończyło koni:

 

 

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sędzia Główny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jerzy Mełgieś



Wyniki zawodów: konkurs L

 

 

 

 

 

 

 

Wojewódzkie zawody w skokach przez przeszkody

 

 

 

 

Biłgoraj 3.07.2004 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs nr 2 - kl. L - sztafeta kolejnych zmian

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.07.2005

Miejsce

Koń / Rasa Płeć / Maść / Rok uodzenia / Pochodzenie

Jeździec Kraj / Klub

Pkt karne za zrzutki i wyłam.

Czas

Pkt karne za czas

Razem

1

BRABANT .

RADOSŁAW MARCINIAK WKJ LUBLIN SJ KAPRIOLA CHOINY

0

32,28

0

0,0

 

RAMSTEIN .

TOMASZ WÓJTOWICZ KJ GONIEC KANIWOLA

2

HAWANA .

IGOR STRELNIK KJ EQUISTRO WIERZAWICE

0

34,07

0

0,0

 

ENIGMA .

ELŻBIETA LAMPART LKJ ZABAJKA

3

GRAL M / WAŁACH / 1997 (8) / GNIADA JUDUM -GRANA po EDREDON

KAROLINA SARNECKA WKJ LUBLIN SJ NOWATOR FELIN

0

35,97

0

0,0

 

EPOS M / WAŁACH / 1998 (7) / KARA MODERN xx - ELEGIA po EMPIRYK

MAŁGORZATA ZAKASZEWSKA WKJ LUBLIN SJ NOWATOR FELIN

4

RAMSTEIN .

TOMASZ WÓJTOWICZ KJ GONIEC KANIWOLA

0

39,67

0

0,0

 

DŹYGIT .

MAGDA KRZYSIAK WKJ LUBLIN SJ LUKS WIGOR

5

DUKAT .

RENATA SIEWIERSKA UKJ DUKAT KIELANÓWKA

0

47,62

0

0,0

 

KATON .

AGNIESZKA SOJKA UKJ DUKAT KIELANÓWKA

6

BRYKIET M / WAŁACH / 1991 (14) / KARA BRIAŃSK - DNIÓWKA po DOLMER

PAULINA DUBIL jm.89r. WKJ LUBLIN SJ PONIATOWA

4

37,37

0

4,0

 

SAMURAJ M / WAŁACH / 1999 (6) / SIWA SZUAN - SAMARA po PRZEDŚWIT XIII-4 xo

DAWID DUBIL j.87r. WKJ LUBLIN SJ PONIATOWA

7

DIANA

ROBERT NIEWIADOMSKI LKS BIAŁKA

4

41,25

0

4,0

 

CYKADA PKSP / KLACZ / 2000 (5) / C.GNIADA BAROK m. - CENTURIA wlkp po ARGONIT

MARCIN MALUGA LKS BIAŁKA

8

LAMENT

SAMANTA DERWICH WKJ LUBLIN

8

52,94

0

8,0

 

AMBROZJA

ŁUKASZ WYSOCKI WKJ LUBLIN

9

EKATIN XO / WAŁACH / 1995 (10) / GNIADA PRZEDŚWIT XIII-4 - EKSTREMA po OLTIS x

AGNIESZKA MEŁGIEŚ jm. 92r. WKJ LUBLIN SJ NOWATOR FELIN

8

60,02

0

8,0

 

CYPRYS .

JOANNA CEBULAK j.87r. JKS POGÓRZE

10

SADZA M / KLACZ / 1992 (13) / C.GNIADA SZAŁ - HARIEZA po MANHATAN

DOMINIKA BEKIESZ WKJ LUBLIN SJ OSTRÓW LUBELSKI

8

67,84

0

8,0

 

CECHA PKSP / KLACZ / 1992 (13) / GNIADA HIPOKRAS han. - CZECZOTA trak.

MICHAŁ BEKIESZ WKJ LUBLIN SJ OSTRÓW LUBELSKI

 

 

 

 

 

 

 

Warunki konkursu

 

 

 

 

 

Wysokość przeszkód:

Ilość przeszkód:

Ilość skoków:

Sędzia Główny

100

 

8

8

 

 

 

Dystans:

Tempo m/min:

Norma czasu s:

 

 

440

 

350

76

 

 

 

W konkursie startowało koni:

Konkurs ukończyło koni:

 

 

Jerzy Mełgieś

20 (10 par)

20 (10 par)

 

 

 

 



Wyniki zawodów: konkurs LL

 

 

 

 

 

 

 

Wojewódzkie Zawody w skokach przez przeszkody

 

 

 

 

 

Biłgoraj 3.07.2005 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs nr 1 - kl. LL - dokładności

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.07.2005

Miejsce

Koń / Rasa Płeć / Maść / Rok uodzenia / Pochodzenie

Jeździec Kraj / Klub

Pkt karne za zrzutki i wyłam.

Czas

Pkt karne za czas

Razem

1-19

HORTENSJA .

ADRIAN KIESZ jm.89r. UKJ GRACJAN BYCHAWA

0

55,48

0

0,0

1-19

BRZÓZKA GB KF / KLACZ / 1999 (6) / KARO-TARANT. KLEJNOT GB - BAJKA

PAULINA KIESZ m.93r. UKJ GRACJAN BYCHAWA

0

63,40

0

0,0

1-19

IZIS .

MICHAŁ BEKIESZ WKJ LUBLIN SJ OSTRÓW LUBELSKI

0

68,54

0

0,0

1-19

HORTENSJA .

ADRIAN KIESZ jm.89r. UKJ GRACJAN BYCHAWA

0

56,10

0

0,0

1-19

BRZÓZKA GB KF / KLACZ / 1999 (6) / KARO-TARANT. KLEJNOT GB - BAJKA

PAULINA KIESZ m.93r. UKJ GRACJAN BYCHAWA

0

56,03

0

0,0

1-19

GRANA KF / KLACZ / 1990 (15) / BUŁANA KOGUT ak - GRA kf po EMIR ak

PRZEMYSŁAW WÓJCIK jm.92r. WKJ LUBLIN SJ BONANZA

0

66,59

0

0,0

1-19

GRANA KF / KLACZ / 1990 (15) / BUŁANA KOGUT ak - GRA kf po EMIR ak

PRZEMYSŁAW WÓJCIK jm.92r. WKJ LUBLIN SJ BONANZA

0

66,12

0

0,0

1-19

LAMENT

WOJCIECH STASIUK WKJ LUBLIN

0

63,86

0

0,0

1-19

ALMATUR .

BARBARA PLIZGA KJ RUMAK MIŁOCIN

0

67,33

0

0,0

1-19

MANITOU

ALEKSANDRA ZANIUK jm.89r. WKJ LUBLIN SJ BONANZA

0

77,53

0

0,0

1-19

DAIR .

RENATA SIEWIERSKA UKJ DUKAT KIELANÓWKA

0

63,39

0

0,0

1-19

MANITOU

ALEKSANDRA ZANIUK jm.89r. WKJ LUBLIN SJ BONANZA

0

66,34

0

0,0

1-19

KATON .

AGNIESZKA SOJKA UKJ DUKAT KIELANÓWKA

0

71,87

0

0,0

1-19

CYPRYS .

JOANNA CEBULAK j.87r. JKS POGÓRZE

0

65,70

0

0,0

1-19

SADZA M / KLACZ / 1992 (13) / C.GNIADA SZAŁ - HARIEZA po MANHATAN

DOMINIKA BEKIESZ WKJ LUBLIN SJ OSTRÓW LUBELSKI

0

64,25

0

0,0

1-19

TIDLLY WINGS .

POITR GUNIA KJ RUMAK MIŁOCIN

0

65,94

0

0,0

1-19

EKATIN XO / WAŁACH / 1995 (10) / GNIADA PRZEDŚWIT XIII-4 - EKSTREMA po OLTIS x

AGNIESZKA MEŁGIEŚ jm. 92r. WKJ LUBLIN SJ NOWATOR FELIN

0

68,42

0

0,0

1-19

DŹYGIT .

MAGDA KRZYSIAK WKJ LUBLIN SJ LUKS WIGOR

0

67,09

0

0,0

1-19

MIRA .

STANISŁAW KORNIK WKJ LUBLIN SJ STOW. MIŁ. KONI

0

65,29

0

0,0

20

BEDUINKA .

DOMINIKA BEKIESZ WKJ LUBLIN SJ OSTRÓW LUBELSKI

0

80,40

1

1,0

21-26

MECENAS .

DARIUSZ SULOWSKI LKS BIAŁKA

4

72,12

0

4,0

21-26

BEDUINKA .

DOMINIKA BEKIESZ WKJ LUBLIN SJ OSTRÓW LUBELSKI

4

70,28

0

4,0

21-26

STATUS .

KAMIL KRZYSIAK WKJ LUBLIN SJ LUKS WIGOR

4

72,90

0

4,0

21-26

DAIR .

RENATA SIEWIERSKA UKJ DUKAT KIELANÓWKA

4

65,64

0

4,0

21-26

AMBROZJA

ŁUKASZ WYSOCKI WKJ LUBLIN

4

64,51

0

4,0

21-26

CECHA PKSP / KLACZ / 1992 (13) / GNIADA HIPOKRAS han. - CZECZOTA trak.

MICHAŁ BEKIESZ WKJ LUBLIN SJ OSTRÓW LUBELSKI

4

67,48

0

4,0

27

TIDLLY WINGS .

POITR GUNIA KJ RUMAK MIŁOCIN

4

76,32

1

5,0

28

MECENAS .

JUSTYNA BIEŃKO LKS BIAŁKA

8

62,49

0

8,0

29

IZIS .

MICHAŁ BEKIESZ WKJ LUBLIN SJ OSTRÓW LUBELSKI

8

84,72

2

10,0

 

STATUS .

KAMIL KRZYSIAK WKJ LUBLIN SJ LUKS WIGOR

elim.

 

 

 

 

ALMATUR .

BARBARA PLIZGA KJ RUMAK MIŁOCIN

elim.

 

 

 

 

MIRA .

STANISŁAW KORNIK WKJ LUBLIN SJ STOW. MIŁ. KONI

elim.

 

 

 

 

DIANA

ROBERT NIEWIADOMSKI LKS BIAŁKA

elim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warunki konkursu

 

 

 

 

 

Wysokość przeszkód:

Ilość przeszkód:

Ilość skoków:

Sędzia Główny

80

 

8

8

 

 

 

Dystans:

Tempo m/min:

Norma czasu s:

 

 

440

 

350

76

 

 

 

W konkursie startowało koni:

Konkurs ukończyło koni:

 

 

Jerzy Mełgieś

33

 

29

 

 

 

 



liczba odwiedzin:
© 2020 Net Partners